Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu CL

  • Nadarzyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-11-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Kierownik Magazynu CL Nadarzyn
    Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)
    ŻABKA POLSKA S.A. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience,
    prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, ponad 4900
    placówek, 4 Centra Logistyczne i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom
    i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

    Twoje zadania:

    • organizacja i bezpośredni nadzór podległych działów oraz przepływu towarów
    • zarządzenie podległą zmianą i koordynowanie pracy poszczególnych obszarów magazynowych
    • administrowanie dokumentacją magazynową
    • kreowanie i optymalizacja rozwiązań w obszarze magazynowym
    • inwentaryzacja
    • dbałość o bezpieczeństwo i przestrzeganie procedur BHP, funkcjonowania magazynu i procesów logistycznych w nim zachodzących

    Oczekujemy od Ciebie:

    • min. średniego wykształcenia (mile widziane wyższe logistyczne)
    • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • doświadczenia w prowadzeniu magazynu wysokiego składowania
    • praktycznej znajomości branży FMCG
    • dyspozycyjności - praca w systemie 3-zmianowym
    • doświadczenia w zarządzaniu ok. 100 osobową grupą pracowników
    • bardzo dobrej znajomości programów magazynowych, w tym klasy WMS
    • znajomości systemu Quguar (mile widziana)

    Oferujemy:

    top
    • perspektywę rozwoju zawodowego
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w Centrum Logistycznym w Nadarzynie (k. Warszawy) należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG
    • niezbędne narzędzia pracy
    • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)

    top

    Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Żabka Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.