Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu

TG Instalacje Sp. z o.o.O firmie

TG Instalacje Sp. z o.o.

Bukowska 49

Dąbrowa (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej (praca nad mapą magazynu i podniesieniem efektywności przydzielania gniazd magazynowych)

  • Organizowanie i podnoszenie efektywności pracy magazynierów

  • Kontrolowanie prawidłowości wydania i przyjmowania towarów

  • Kontrolowanie poprawności załadunków i dostaw

  • Kontakt z klientem w przypadku błędów w dostawie do klienta

  • Pilnowanie terminowości wykonania pracy przed podległy zespół

  • Aktywny udział w zmianie jakości pracy magazynu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Wiedza nt. zarządzania mapą magazynu

  • Wiedza nt. zarządzania gospodarką magazynową za pomocą systemu kodów kreskowych

  • Znajomość obsługi komputera ms office, system operacyjny windows

  • Szybkie podejmowanie decyzji w sytuacjach kryzysowych

  • Znajomość systemów wms i erp. (np. Comarch, sap)

  • Dyspozycyjność

  • Uprawnienia do pracy na wózku widłowym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji ze zdjęciem z dopiskiem "Kierownik Magazynu/Dąbrowa ".