Oferta pracy

Kierownik Magazynu ds. Wydań

Media Expert

Jędrzejowska 45

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie oraz kierowanie procesami obszaru wydań

  • organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu

  • raportowanie i osiąganie wyników w oparciu o założone wskaźniki magazynowe dla podległego obszaru

  • inicjowanie i wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji procesów magazynowych

  • kontrola przestrzegania regulaminu pracy oraz przepisów BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ok. 100 osób

  • doświadczenie i umiejętność pracy pod presją czasu oraz analitycznego myślenia

  • dobra organizacja pracy, wyznaczania priorytetów i orientacji na cel

  • praktyczna znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjny system premiowy

  • obiad za 1 zł

  • do 2000 zł za polecenie pracownika

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy