Oferta pracy

Kierownik Magazynu E-commerce HalfPrice

CCC S.A.

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynem specjalizującym się w obsłudze operacji e-commerce dla sieci HalfPrice,

  • Odpowiadanie za jakość i terminowość realizowanych operacji,

  • Zapewnianie efektywnego i optymalnego wykorzystanie zasobów celem zapewnienia prawidłowego obiegu procesów,

  • Organizowanie pracy podległego zespołu oraz motywowanie do działania,

  • Identyfikowanie możliwych obszarów do usprawnień, optymalizacja oraz usprawnianie procesów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Logistyka, Zarządzanie łańcuchem dostaw),

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, w tym w obsłudze operacji logistycznych e-commerce,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Gotowość do pracy w Centrali CCC w Polkowicach,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność planowania, monitorowania oraz kontrolowania zadań,

  • Doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych oraz dokumentacji magazynowej,

  • Komunikatywność oraz postawa proaktywna,

  • Umiejętność zarządzania czasem i pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • Dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy