Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Gądki (pow. poznański), wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Zadania:

  • Ścisła współpraca z fabrykami, działem transportu, pozostałymi magazynami
  • Odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesu logistycznego (kompletacja, przyjęcia, wysyłki)
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów oraz dokumentacji magazynowej
  • Zarządzanie zespołem brygadzistów i magazynierów
  • Raportowanie kluczowych wskaźników do Dyrektora Logistyki

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość procesów gospodarki magazynowej
  • Znajomość programu SAP (w szczególności modułu MM)
  • Doświadczenie w pracy na systemach WMS/ERP
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Samodzielność w działaniu, nastawienie na szukanie rozwiązań

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Wsparcie i doradztwo zespołu HR w obszarach rekrutacyjnych i rozwojowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne