Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu

  • Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 01.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla dużego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gądki (pow. poznański)

    Zadania na stanowisku:

    • nadzór nad przestrzeganiem zasad dotyczących obrotu towarem na terenie magazynu dystrybucyjnego (Cross-dock)
    • oraz wszelkich prac związanych z gospodarką magazynową,
    • planowanie prac w obszarze gospodarki magazynowej,
    • zapewnienie odpowiedniej jakości i efektywności kilkunastoosobowego zespołu magazynowego,
    • minimalizację ryzyka uszkodzeń przeładunkowych,
    • dostosowywanie obsady zmian do prognozowanych ilości towaru,
    • nadzór nad prawidłowością i kompletnością dokumentacji,
    • nadzór nad technicznym utrzymaniem magazynu- współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego
    • nadzór nad utrzymaniem czystości na terenie magazynu, rozliczanie firmy sprzątającej z jakości wykonywanej pracy
    • zapewnienie ścisłej, efektywnej współpracy magazynu z innymi działami.

    Wymagania:

    • minimum 2 – letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem magazynowym w organizacji pracy zmianowej,
    • doświadczenie w pracy przy dużych operacjach magazynowych
    • wiedza z obszarów BHP, PPOŻ, ADR i prawa pracy,
    • wiedza z zakresu prowadzenia dokumentacji magazynowej,
    • wiedza z zakresu obrotu paletowego,
    • zdolność szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i praktyczna bardzo dobra umiejętność posługiwania się wózkami widłowymi,
    • umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów przy jednoczesnym koncentrowaniu się na celach firmy,
    • znajomość systemów TMS.

    Wybranym Kandydatom Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • system premiowy,
    • docelowo praca w trybie jednozmianowym, w początkowym okresie konieczność pracy na 2 zmiany w celu ustawienia procesów,
    • rozwój zawodowy w szybko rozwijającej się firmie,
    • darmowa opiekę medyczną.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z kandydatami, których profil zawodowy odpowiada warunkom ogłoszenia.