Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik magazynu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Gądki (pow. poznański), Poznań

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie sprawnego działania magazynu, planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej (dostawy i wysyłki)

  • Organizowanie pracy i działań podległego zespołu (planowanie grafików i zadań pracowników magazynowych)

  • Wdrażanie działań optymalizujących procesy magazynowe

  • Dbałość o zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów

  • Nadzór nad okresowym przeprowadzaniem inwentaryzacji

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie oraz wymianę sprzętu i wyposażenia magazynu

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i porządek na magazynie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu magazynem/ centrum dystrybucyjnym

  • Doświadczenie z zakresu pracy z systemami ERP i WMS

  • Dobra znajomość MS Office (z naciskiem na Excel)

  • Doświadczenie w pracy projektowej, wdrażaniu zmian i optymalizacji

  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Management i Kaizen (mile widziane)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • Umiejętność planowania, organizowania oraz egzekwowania wyników i jakości pracy zespołu

  • Elastyczność w działaniu, otwartość na zmiany, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Konsekwencja i dynamizm w realizacji założonych celów

  • Samodzielność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę jednozmianową

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bonusy okolicznościowe)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realnego wpływu na zmiany w organizacji

  • Zgrany zespół współpracowników

  • Wsparcie w procesie wdrożenia i adaptacji

Klient Pracuj.pl

Klientem Pracuj.pl jest spółka handlowa, okolice Gądek (k. Poznania), woj. wielkopolskie

Przewiń do profilu firmy