Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

Kvadrat Soft Cells sp. z o.o.

  • Poznańska 3, Gądki (pow. poznański)
    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Poznańska 3

Gądki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy Pracowników magazynu

  • Organizacja oraz nadzór nad prawidłową pracą oraz funkcjonowaniem magazynu

  • Odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Zgłaszanie incydentów/wypadków

  • Edukacja i wdrażanie nowych Pracowników magazynu

  • Utrzymywanie czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów

  • Kontrola dokumentacji magazynowej

  • Współpraca z innymi działami w organizacji, m. in. Produkcja, Finanse.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Wykształcenie minimum średnie. Mile widziane wyższe - kierunek: logistyka, zarządzanie logistyką, ekonomia

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarami magazynowymi – warunek konieczny

  • Znajomość procesów magazynowych, logistycznych oraz związanych z dystrybucją

  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu, umiejętność organizacji pracy własnej

  • Mile widziane uprawienia na wózki widłowe

  • Znajomość podstawowych narzędzi rozwiązywania problemów będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi komputera (Excell, Word)

  • Motywacja do pracy i rozwoju

To oferujemy

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta MultiSport

  • Spotkania integracyjne

  • Dodatkowe świadczenia socjalne, np. paczki świąteczne

  • Program rekomendacji pracowników

  • Codziennie owoce dla Pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Kvadrat Soft Cells należy do grupy Kvadrat, wiodącego dostawcy nowoczesnych rozwiązań w zakresie tkanin i wyrobów tekstylnych. Firma Kvadrat Soft Cells jest producentem wysokiej jakości estetycznych paneli akustycznych ściennych i sufitowych wykorzystywanych do aranżacji pomieszczeń publicznych przez projektantów i architektów na całym świecie.

Kvadrat Soft Cells działa od kilku lat na całym świecie współpracując między innymi z: Apple, BP, Cisco Systems, Diesel, Facebook, Foster + Partners, Hilton Hotels & Resorts, Microsoft.

Przewiń do profilu firmy