Oferta pracy

SOL/GD/KM/042021
DSV Solutions

Kierownik Magazynu

DSV SolutionsO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji celów budżetowych i jakościowych poprzez właściwą organizację pracy w podległym obszarze.

  • Efektywne zarządzanie powierzonymi zasobami ludzkimi i technicznymi dla realizacji zadań związanych z obsługą towarów.

  • Optymalizacja procesów magazynowych oraz kosztów operacyjnych.

  • Sporządzanie raportów i analiz związanych z czasem pracy, produktywnością pracy, realizacją planów i celów jakościowych itp.

  • Kierowanie kilkudziesięcioosobowym zespołem oraz dbałość o rozwój Pracowników.

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji wewnątrz organizacji.

  • Reprezentowanie swojego obszaru w kontaktach z obecnymi i potencjalnymi Klientami.

  • Sporządzanie raportów operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Umiejętność budowania i motywowania zespołu.

  • Doświadczenie w operacyjnym zarządzaniu magazynem.

  • Wiedza z zakresu optymalizacji procesów magazynowych.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Katalog szkoleń wewnętrznych

  • Projekty CSR

  • Work-life Balance

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • paczki świąteczne

  • nowoczesne miejsce pracy

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Solutions | DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Services.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje