Logo Pracuj.pl

Kierownik Magazynu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą magazynu – planowanie oraz organizacja funkcjonowania całego obiektu
  • zarządzanie procesami operacyjnymi mającymi na celu zapewnienia poprawnej jakości świadczonych przez magazyn usług
  • zarządzanie personelem magazynu ze szczególnym uwzględnieniem zasad dotyczących BHP
  • organizacja przestrzeni magazynowej
  • koordynacja procesów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w magazynie
  • bardzo dobra - praktyczna - znajomość procesów logistycznych
  • umiejętność ustalania priorytetów, planowania i organizacji pracy
  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem pracowników
  • doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zdolności przywódcze
  • elastyczności, komunikatywności i otwartości
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office oraz systemów WMS

To oferujemy

  • praca umożliwiająca wdrażanie własnych pomysłów oraz rozwiązań
  • zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne wynagrodzenie, rynkowe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pracowniczych

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Kierownik Magazynu, Gdańsk