Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Klient Pracuj.pl

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracą magazynu – planowanie oraz organizacja funkcjonowania całego obiektu

  • zarządzanie procesami operacyjnymi mającymi na celu zapewnienia poprawnej jakości świadczonych przez magazyn usług

  • zarządzanie personelem magazynu ze szczególnym uwzględnieniem zasad dotyczących BHP

  • organizacja przestrzeni magazynowej

  • koordynacja procesów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w magazynie

  • bardzo dobra - praktyczna - znajomość procesów logistycznych

  • umiejętność ustalania priorytetów, planowania i organizacji pracy

  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem pracowników

  • doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zdolności przywódcze

  • elastyczności, komunikatywności i otwartości

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office oraz systemów WMS

To oferujemy

  • praca umożliwiająca wdrażanie własnych pomysłów oraz rozwiązań

  • zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne wynagrodzenie, rynkowe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pracowniczych

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą