Oferta pracy

Kierownik magazynu

Klient Pracuj.pl

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta poszukującego pracownika na stanowisko Kierownika magazynu.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za efektywne zarządzanie magazynem

  • Orientacja na sprawną i terminową realizację zadań i osiąganie zamierzonych wyników przy zachowaniu wysokich standardów pracy i realizacji kluczowych KPI

  • Optymalizacja istniejących a także kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze magazynowym

  • Planowanie i koordynacja pracy podległych pracowników, wyznaczanie celów i egzekwowanie ich wykonania

  • Dbałość o bezpieczeństwo i przestrzeganie procedur BHP

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w przedsiębiorstwie

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowniczym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wiedza na temat procesów magazynowych i zasad gospodarki magazynowej

  • Znajomość systemów magazynowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz ukierunkowanie na realizację celu

  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów

  • Umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Otwartość na zmiany

Mile widziane

  • Znajomość metodologii LEAN

Pracodawca oferuje

  • Samochód służbowy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)

  • Pracę i rozwój w zgranym zespole

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, rozbudowana ochrona w ramach polisy ubezpieczeniowej, mieszkania wypoczynkowe, PPE i inne)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą