Logo Pracuj.pl

Kierownik Magazynu

Magazyn Complex SAD Spółka CywilnaO firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem obszaru magazynowego.
  • planowanie i organizowanie pracy podległych pracowników oraz egzekwowanie wykonania zadań, dokonywanie oceny pracy podległego zespołu
  • planowanie oraz koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej, sporządzanie raportów magazynowych
  • optymalizacja procesów magazynowych
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
  • dopilnowanie przestrzegania warunków w zakresie BHP i p. poż. na terenie magazynu

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku brygadzisty lub kierownika magazynu w branży TSL
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem (planowanie, delegowanie zadań)
  • praktycznej znajomości narzędzi i systemów wspierających zarządzanie obszarem magazynowym
  • uprawnień UDT na wózki widłowe

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Kierownik Magazynu, Gdynia