Kierownik Magazynu

AIC S.A.O firmie

  • Rdestowa 41, 81-577 Gdynia, Polska, Tczewska 22, 83-300 Pruszcz Gdański, Polska, Gdyńska 45, 84-208 Tuchom, Polska

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.

KIEROWNIK MAGAZYNU

Głównie zadania to m.in.:

  • Efektywne gospodarowanie zasobami magazynowymi tj. zabezpieczenie, nadzór i kontrola zapasów; nadzorowanie prac magazynowych; nadzór nad wyposażeniem magazynu; weryfikacja wielkości odpadu technologicznego; optymalizacja kosztów magazynowania
  • Odpowiedzialność za efektywny przebieg procesu przyjmowania dostaw, liczenia towarów oraz ich rejestracji w systemie
  • Zarządzanie pracą działu poprzez: ustalanie celów, przydzielanie zadań, kontrolę ich realizacji, motywowanie pracowników

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym z zakresu gospodarki magazynowej; preferowane w firmie produkcyjnej
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Znajomość Lean Manufacturing, Six Sigma
  • Wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, sumienność
  • Wysoka świadomość zasad BHP

Otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Możliwość pracy w nowoczesnym parku maszynowym z innowacyjnymi technologiami
  • Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy