Ta oferta pracy jest nieaktualna od 280 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu

  • Głowno, Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 09.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Flexi Force Poland Sp. z o.o.

    Grupa FlexiForce, założona w 1980 roku, jest ambitną, międzynarodową firmą z oddziałami w Holandii, Hiszpanii, Polsce, Włoszech, Chinach, Turcja, na Węgrzech, we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Chinach. Siedziba główna firmy mieści się w Barneveld, w Holandii.

    Zadaniem FlexiForce jest dostarczanie elementów osprzętu, kompletnych zestawów montażowych oraz napędów elektrycznych do przemysłowych i rezydencjalnych bram segmentowych. Zapewniamy projekt konstrukcyjny, dostawę, produkcję i dystrybucję tych materiałów do naszych klientów w ponad 50 krajach na całym świecie.

    Podstawą sukcesu firmy FlexiForce jest lojalność klientów, którą budujemy poprzez wsłuchiwanie się w ich potrzeby a następnie oferowanie im udoskonalonych, oczekiwanych na rynku, towarów. dodatkowo umacnia nas pragnienie by w przyszłości stać się długoterminowym, niezawodnym dostawcą, zapewniającym stale powiększającą się ofertę produktów najwyższej jakości. Więcej informacji o naszym koncernie znajdziesz na stronie: www.flexiforce.pl

    Chcesz być jednym z nas? Obecnie poszukujemy:

    KIEROWNIK MAGAZYNU PANELA

    Miejsce pracy: Głowno, Łódź (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy w obszarze logistyki, planowania oraz magazynu
    • nadzorowanie procesów realizacji zamówień klientów, planowania produkcji oraz zamówień do dostawców
    • monitorowanie oraz nadzór nad poziomem dziennej produkcji w odniesieniu do poziomu zamówień klientów oraz poziomu zapasów bezpieczeństwa
    • efektywne planowanie i zarządzanie przestrzenią magazynową
    • odpowiedzialność za stany magazynowe, ich kontrola oraz bieżące i okresowe inwentaryzacje
    • realizacja codziennych zamówień klientów
    • współpraca z innymi działami w celu utrzymania ciągłości produkcji oraz dostaw do klientów
    • zarządzanie podległymi pracownikami, organizacja i nadzór pracy

     Umiejętności:

    • wykształcenie kierunkowe (mile widziane wyższe)
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
    • dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej
    • znajomość procesów logistyki i dystrybucji znajomość procesów związanych z gospodarką magazynową
    • znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym Excel (mile widziana umiejętność obsługi systemu Comarch)
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie, lidera w branży
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i wiedzy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta Multisport)

    Zainteresowany/a?

    Przyślij nam swoje CV ze zdjęciem już dziś! Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Flexi Force Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Głownie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest  Flexi Force Polnd Sp. z o.o.z siedzibą w Głownie przy ul. L.Norblina 17/19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.