Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Magazynu

HRK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta w Świnoujściu (branża budowlana), przygotowującego inwestycję związaną z budową infrastruktury drogowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownika Magazynu.

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym wysyłaniem, wydawaniem towaru, zapewnienie płynnego łańcucha zaopatrzenia,
  • Koordynacja przepływu towarów,
  • Dbałość o efektywność, terminowość oraz jakość realizowanych zleceń,
  • Optymalizacja kosztów i procesów magazynowych,
  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów,
  • Sporządzanie raportów dotyczących operacji magazynowych,
  • Zapewnienie właściwego prowadzenia dokumentacji,
  • Kierowanie pracą magazynu.

Wymagania:

  • Min. 4 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Magazynu, Z-cy Kierownika Magazynu,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2,
  • Dobra znajomość MS Excel,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Znajomość procesów logistyczno-magazynowych,
  • Nastawienie na działanie oraz realizację złożonych celów.

Ogłoszenie archiwalne