Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

SUNDAY NATURAL INTERNATIONAL sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie strategiczne i zarządzanie logistyką, magazynem i transportem,

  • Zarządzanie, koordynacja i optymalizacja wszystkich procesów ze szczególnym naciskiem na zamówienia klientów, wdrażanie usprawnień,

  • Dbanie o wyniki finansowe, operacyjne i wydajnościowe projektu,

  • Planowanie i koordynowanie przepływu towarów z zachowaniem zgodności rejestrów magazynowych ze stanem faktycznym, prawidłowe ich uzupełnianie, dbanie o bezpieczeństwo przechowywania towarów,

  • Planowanie i koordynowanie terminów dostaw, rejestrowanie, przyjmowanie i rozliczanie,

  • Koordynowanie transportu, optymalizacja kosztów, dążenie do wzrostu wydajności,

  • Nadzór nad podległym zespołem pracowników, koordynowanie i planowanie pracy magazynu (szkolenie i integrowanie swojego zespołu),

  • Prowadzenie rekrutacji nowych członków zespołu,

  • Nadzorowanie prac administracyjno-biurowych w tym koordynacja korespondencji,

  • Ścisła współpraca z innymi działami i podwykonawcami firmy,

  • Przestrzeganie przepisów i standardów bezpieczeństwa oraz kontrola ich stosowania przez podległych pracowników,

  • Przestrzeganie obowiązującego prawa, przepisów, wymogów ISO i innych,

  • Koordynacja innych prac niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania magazynu.

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe, min. 5-letnie na stanowisku kierownika magazynu/logistyki,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office lub/i Google Documents,

  • Znajomość standardowego oprogramowania logistycznego,

  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy nad wieloma projektami jednocześnie,

  • Umiejętność pracy w zespole, planowanie i organizacja pracy swojej oraz podległego zespołu,

  • Zdolności analityczne i organizacyjne,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Pozytywne nastawienie na realizację powierzonych zadań i wyznaczonych celów,

  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej lub e-commerce.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Zniżki pracownicze na produkty,

  • Ubezpieczenie grupowe - w trakcie wdrażania,

  • Dofinansowanie do dojazdów.

O nas

Sunday Natural International Sp. z o.o. to szybko rozwijająca się firma z branży suplementów diety i zdrowej żywności.