Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

MAKINA Katarzyna Piekut

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • dostosowanie procesów na magazynie do szybkiego tempa rozwoju firmy;

  • wprowadzanie zmian ad hock w zależności od potrzeb biznesu; zmiany te mogą też wpływać nie tylko na funkcjonowanie magazynu ale i całej firmy;

  • analiza raportów, wyciąganie wniosków, rekomendacje zmian: profitowość, rentowność per. klient, per proces, wydanie, transport, rotacja pracowników;

  • rekrutacja pracowników, szkolenie, motywowanie, wdrożenie, ocena pracowników, delegowanie zadań, integracja zespołu, analiza wyników + rekomendacje zmian;

  • optymalizacja miejsc paletowych; właściwe wykorzystanie powierzchni magazynu;

  • współpraca z dostawcami i poszczególnymi działami w firmie, odbywanie cyklicznych spotkań z klientami.

Nasze wymagania

  • Jesteś wymagająca/y wobec siebie, współpracowników i przełożonych?

  • Lubisz poszerzać branżową wiedzę, znasz się na logistyce, a tematy związane z optymalizacją, ciągłym doskonaleniem są Twoim „konikiem”?

  • Lubisz zmiany, które wpływają na ciągłe doskonalenie? Nie boisz się ich wprowadzać?

  • Masz doświadczenie w tzw. magazynach multifunkcyjnych (omnichannel)?

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe?

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu min. 30 osobowym zespołem?

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,

  • udział w szkoleniach i międzynarodowych targach branżowych,

  • ubezpieczenie grupowe i kartę sportową,

  • samochód służbowy,

  • dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • dodatkowy urlop

Wspieramy jednego z naszych klientów w rekrutacji na stanowisko Kierownika Magazynu.

Firma, dla której prowadzimy proces zapewnia dużą odpowiedzialność a przełożony ceni samodzielność, którą wspiera krótkim procesem decyzyjnym.

Jest to firma stabilna finansowo, wprowadzająca nowości branżowe, cały czas pozyskująca nowych klientów omnichannel.

Przewiń do profilu firmy