Kierownik Magazynu

  • Natolin (pow. grodziski), Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-12-06
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-01-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Do naszego oddziału poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki (okolice), Natolin (pow. grodziski)
Nr ref.: NAT/KM/12/2017

Główne zadania:

  • Zarządzanie magazynem pod względem finansowym, zarządzanie kosztami, budżetem placówki oraz kontrolą efektywności
  • Zarządzanie jakością oferowanych usług oraz satysfakcji Klientów
  • Optymalizacja procesów logistycznych pod względem rentowności, wydajności oraz wykorzystania powierzchni magazynowej
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu jakości usług: dbanie o jakość obsługiwanych zamówień, przestrzeganie terminowości dostaw, współpraca z podwykonawcami, obsługa reklamacji
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach z Klientami
  • Współpracowanie z Działem Handlowym w celu przygotowywania stawek obsługi magazynowej oraz doradzania w zakresie rozwiązań magazynowych
  • Ponoszenie odpowiedzialności za bezpieczeństwo poprzez stosowanie zasad BHP
  • Zarządzanie zespołem, dbałość o rozwój i motywacje pracowników
  • Zarządzanie uposażeniem magazynu

Profil Kandydata:

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Magazynu
  • Doświadczenie w obszarze części zamiennych
  • Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych oraz systemu WMS (preferowane doświadczenie w pracy z systemem SAP)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu optymalizacji procesów magazynowych przy wykorzystaniu metodologii LEAN
  • Doświadczenie w budowaniu zespołu, efektywnym motywowaniu pracowników oraz wyznaczaniu priorytetów zarówno własnych jak i podległemu zespołowi
  • Znajmość przepisów BHP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym (komunikatywnym)
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, Karta MultiSport, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą  dynamiczną pracę w  firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”. Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w temacie maila oraz umieszczenie w aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się