Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu i logistyki

KLIMEK-TFP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowo-akcyjna

  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Srebrna 49a

Zawodzie - Dąbie

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie sprawnego działania magazynu;

  • Organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego;

  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej;

  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;

  • Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, jakości, zakupów, logistyki ,dystrybucji, wysyłek

  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów;

  • Odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji;

  • Znajomość i obsługa systemu ERP

  • Dokumentacja systemowa magazynu

  • Optymalizacja procesów logistycznych

  • Prowadzenie spotkań podległego zespołu oraz czynny udział w innych spotkaniach wewnętrznych

  • Stosowanie zasad BHP i ppoż., jakości, ochrony środowiska oraz procedur wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe/średnie

  • Doświadczenie w prowadzeniu gospodarki magazynowej

  • Znajomość obsługi komputera i oprogramowania związanego z gospodarką magazynową.

  • Organizacja i szczegółowość

  • Komunikatywność

  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe takie jak:

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiety sportowe

  • ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

O nas

KLIMEK-TFP Sp. z o.o. S.K.A. specjalizuje się w produkcji elementów termoformowanych z tworzyw HIPS, ABS, ABS-PMMA, ASA, PEHD, PCV, PP, PC, PMMA.

Aktualnie zakład produkcyjny zajmuje 7,500 m² i zatrudnia 100 osób. Posiadamy własny dział projektowy, konstrukcyjny i narzędziowy dzięki czemu możemy wraz z naszymi partnerami szybko i kompleksowo zrealizować każdy projekt gwarantując wykonanie oprzyrządowania i gotowego detalu na najwyższym poziomie. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracowników.