Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu i logistyki

Farmina Pet Foods Polska Sp. z o.o.O firmie

Farmina Pet Foods Polska Sp. z o.o.

Stanisława Bodycha 97

Reguły (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie przeprowadzki do nowego magazynu w okolicy Janek (Q3/Q4 2021) - przygotowanie layoutu, stanowisk przygotowawczych etc. maksymalizującego efektywność funkcjonowania magazynu i szybkości dostaw do klientów końcowych.

  • Planowanie, kierowanie, organizacja i kontrolowanie działań związanych z magazynem, dostawami do klientów w celu poprawy efektywności ich funkcjonowania.

  • Zarządzanie podległym zespołem magazynierów do 10 osób.

  • Realizacja zamówień, organizacja transportu do klientów w Polsce i krajach Bałtyckich.

  • Pilnowanie zgodności stanów magazynowych, optymalizacja zatowarowania, przeprowadzanie inwentaryzacji.

  • Współpraca z działem Customer Service, Sprzedaży, Marketingu i Finansów.

  • Stworzenie i utrzymanie wysokich standardów gospodarki magazynowej i dostaw do klientów końcowych przy wysokiej efektywności kosztowej

  • Wdrożenie procesów, procedur oraz KPI’s.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny.

  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem magazynu wysokiego składowania oraz dostaw do klientów końcowych.

  • Gotowość bezpośredniego zaangażowania w prace magazynu.

  • Doświadczenie dotyczące poprawy efektywności/optymalizacji funkcjonowania magazynu/logistyki poparte wynikami.

  • Znajomość obsługi komputera i programów magazynowych (w tym Microsoft Dynamics NAVI/skanery) oraz MS Office.

  • Silne skoncentrowanie na wyniku i ciągłym doskonaleniu funkcjonowania działu w celu poprawy obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego.

  • Umiejętność zarzadzania zapasami magazynowymi (FIFO etc.) minimalizujące straty.

  • Zaangażowanie w prace i budowę skutecznego zespołu.

  • Wysoka umiejętność komunikacyjna i interpersonalna.

To oferujemy

  • Po okresie próbnym umowę o prace na cały etat lub umowę B2B.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia popartego wynikami.

  • Prace w międzynarodowym środowisku.

  • Prywatna opiekę medyczna grupy Lux Med.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Farmina to rodzinna włoska firma z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku karm premium dla zwierząt domowych, posiadamy cztery zakłady produkcyjne i sprzedajemy w ponad 65 krajach. Jesteśmy nie tylko producentem najwyższej jakości żywności dla naszych czworonożnych członków rodziny, ale także zapewniamy doradztwo żywieniowe i program zarządzania zdrowiem dla wszystkich naszych klientów końcowych w celu wspierania dobrego samopoczucia ich czworonożnych członków rodziny.

Przewiń do profilu firmy