Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu i Logistyki Wewnętrznej

TMR Plastics Sp. z o.o.

Bydgoskich Przemysłowców 5

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie działania zespołu logistyki wewnętrznej

  • Rozwój procesów związanych z zarządzaniem magazynem w obszarze ERP

  • Wdrażanie podstaw Lean Manufacturing w obszarze logistyki wewnętrznej

  • Zarządzanie podległym personelem, w tym motywowanie pracowników i rozliczanie czasu, a także wyników ich pracy

  • Kontrola i optymalizacja kosztów logistyki wewnętrznej i zewnętrznej

  • Nadzór nad przeprowadzaniem inwentaryzacji cyklicznych oraz rocznych

  • Zapewnienie nadzoru nad pracą magazynu

  • Analiza zgodności stanów magazynowych

  • Kontrola terminowych załadunków do klientów oraz rozładunków od dostawców

  • Kontrola obiegu dokumentów dostaw oraz wysyłkowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • Gotowość do podejmowania inicjatywy i wyzwań

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Otwartość, umiejętność budowania relacji i pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty sodexo flexi pass,

  • Pracę w zespole z doskonałymi możliwościami rozwoju zawodowego,

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

  • Pakiet szkoleń.

TMR Plastics jest jednym z wiodących producentów technicznych części z tworzywa sztucznego dla wszystkich gałęzi przemysłu. Firma ma swoją siedzibę w Bydgoszczy i dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym, oferuje kompleksowe rozwiązania produktowe, w tym między innymi dobiera materiały termoplastyczne najlepiej spełniające potrzeby technologiczne klientów. Więcej informacji o firmie można przeczytać na www.tmr.pl

Przewiń do profilu firmy