Oferta pracy

Kierownik Magazynu i Logistyki

Sell-Glass Sp. z o.o.

5A

Władysławowo (pow. elbląski)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad czynnościami związanymi z przyjmowaniem i wydawaniem surowców, wyrobów gotowych, materiałów;

  • Nadzór nad dokumentacją związaną z operacjami magazynowymi, flotą samochodową;

  • Realizacja planu z optymalnym wykorzystaniem zasobów;

  • Ewidencja i raportowanie stanów magazynowych;

  • Optymalizacja procesów magazynowych i logistycznych;

  • Uczestnictwo w przeprowadzanych inwentaryzacjach;

  • Wsparcie działu jakości w kwestii rozpatrywania reklamacji;

  • Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników;

  • Przygotowywanie analiz i statystyk dotyczących magazynów oraz floty.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku logistycznym;

  • Min. 3 lata pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności;

  • Praktyczna umiejętność jazdy wózkiem widłowym;

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;

  • Gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją,

  • Zniżki na produkty firmy,

  • Programy rozwojowe i szkoleniowe

  • Wpływ na dalszy rozwój firmy.

Etapy rekrutacji
1

Wysyłasz do nas swoje CV

2

Analiza i selekcja aplikacji przez naszych rekruterów

3

Kontakt telefoniczny z wybraną grupą kandydatów

4

Spotkanie z kandydatem w naszej firmie

5

GRATULACJE! Witamy w zespole firmy „Sell-glass"!

Sell-Glass jest firmą zajmującą się obróbką szkła płaskiego i luster. Doświadczony zespół wykwalifikowanych specjalistów oraz wysokie standardy pracy pozwalają nam oferować klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie jakości.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Miejsce pracy: Władysławowo (pow. elbląski)