Oferta pracy

Kierownik magazynu i produkcji

Akrostal Produkcja Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Oborniki

    Oborniki, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem pracowników magazynowych,

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów,

  • Dopilnowanie rzetelnego i prawidłowego wykonywania zleceń,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

  • Bieżąca kontrola kosztów poparta procesami optymalizacji,

  • Nadzór nad utrzymaniem parku maszyn,

  • Raportowanie bieżących problemów,

  • Praca i rozbudowa w ramach systemu ERP-MRP.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 4 lata,

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem,

  • Min. dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Dobra znajomość Ms Office,

  • Dyspozycyjność, praca w systemie II zmianowym.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, inżynieria materiałowa lub pokrewne) lub zawodowe techniczne,

  • Znajomość Autocad 2D, 3D,

  • Znajomość branży stalowej,

  • Znajomość obróbki CNC

  • Doświadczenie w pracy na systemie ERP-MRP.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę + system nagród,

  • Szkolenia na wózki widłowe i suwnice.

Akrostal Produkcja Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Akrostal jest jednym z czołowych, europejskich dystrybutorów stali jakościowej. Wśród naszych odbiorców znajdują się największe firmy spośród takich gałęzi gospodarki jak przemysł lotniczy, samochodowy, armaturowy, stoczniowy, rolniczy oraz odlewniczy.

Przewiń do profilu firmy