Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Magazynu

  • Jacentów (pow. opatowski), świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do grupy LUXIONA należą tak znane w Europie marki jak Troll, Metalarte, Sagelux. Oświetlenie jest naszą pasją od ponad 80 lat. Zakres działalności grupy LUXIONA obejmuje wszystkie etapy realizacji inwestycji w dziedzinie oświetlenia. Realizowane przez nas projekty uwzględniają najnowsze osiągnięcia w kontekście oszczędności energii w systemie oświetleniowym oraz nowoczesny design. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego zadowolenia Klienta z eksploatowanego oświetlenia.

    W związku z rozwojem firmy, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jacentów, gmina Sadowie, woj. świętokrzyskie

    Zadania:

    • Nadzór nad pracą pracowników magazynu
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów magazynowych
    • Organizacja dostaw na produkcję oraz wysyłek towarów
    • Zarządzenie magazynami materiałów, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych
    • Współpraca z pionem produkcyjnym, handlowym

    Wymagania:

    • Wykształcenia wyższego
    • Doświadczenia w zarządzaniu magazynem produkcyjnym
    • Praktycznej znajomości zagadnień i procesów związanych z gospodarką magazynową
    • Znajomości obsługi komputera
    • Komunikatywności, zdolności organizacyjnych oraz umiejętności planowania
    • Umiejętność kierowania zespołem

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą używając przycisku Aplikuj.

    Prosimy o umieszczenie w CV zgody następującej treści:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych w procesie obecnej rekrutacji zg. z art. 6 ust. 1, lit. a RODO.”

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez LUXIONA POLAND S.A. Jacentów 167, 27-580 KRS nr 0000051064  Twoich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane nie są wykorzystywane do innych rekrutacji, są przechowywane przez okres 3 m-cy, po tym okresie są niszczone.
    W w/w okresie masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia podanych danych, wniesienia skargi oraz cofnięcie zgody. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    Inspektorem Ochrony Danych LUXIONA POLAND S.A. jest adwokat Paweł Szot, e-mail [email protected]; telefon: +48 46 832 71 38.
    opisopis