Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu

LIQUIDER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją wszystkich procesów magazynowych: przyjmowanie dostaw, składowanie, kompletacja, wydania, dokumentacja,

  • odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad działalnością magazynu,

  • przyjmowanie i odpowiadanie za reklamacje dotyczące problemów, związanych z dostawą towaru,

  • organizowanie, zarządzanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników podczas zmiany, monitorowanie wyników pracy,

  • zapewnienie odpowiedniej jakości oraz terminowości realizacji bieżących zleceń wysyłkowych,

  • przeprowadzanie inwetaryzacji oraz odpowiedzialność za stany magazynowe,

  • planowanie przestrzeni magazynowej,

  • wdrażanie systemu WMS,

  • raportowanie wyników pracy na wyższy szczebel.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. wyższe,

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale magazynowania/produkcji oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • znajomość technik doskonalenia organizacji magazynu

  • wysoko rozwinięte umiejętności managerskie,

  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzlaność, samodzielność oraz umiejętność budowania relacji w zespole,

  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz delegowania zadań i rozliczania.

To oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę, możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia zależna od wyników,

  • jednozmianowy system pracy,

  • szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • umowa o pracę.

Jesteśmy firmą produkcyjno – handlową działającą w branży związanej z e-papierosami w 100% z kapitałem polskim, posiadającą znaczącą pozycję na rynku.

Przewiń do profilu firmy

W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej firmy oraz rozbudową kanałów dystrybucji, poszukujemy pracowników do działu produkcji, którzy tak jak My chcą uczestniczyć w rozbudowie i ekspansji Spółki zarówno na rynku krajowym jak międzynarodowym.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.