Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

ALCO TRADEO firmie

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma Alco-Trade to wiodący dystrybutor alkoholi w Polsce. Nasz zespół zarządzający stanowi grono ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem i niekwestionowanymi sukcesami w branży alkoholowej w kraju i za granicą. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik MagazynuNumer ref.: Lokalizacja: Kalisz

Opis stanowiska:

  • wspomaganie zarządzania w zakresie nadzoru pracy pracowników magazynu w oddziale w zakresie:
    • kontroli czasu pracy
    • zmianowości
    • pracy w godzinach nadliczbowych
    • urlopów wypoczynkowych,
  • wspomaganie zarządzania magazynem w zakresie:
    • doboru pracowników ( w porozumieniu z przełożonym)
    • technicznej organizacji przyjmowania dostaw i wysyłek towarów
    • organizowania składowania towarów w sposób umożliwiający optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej
    • dbania o właściwe zabezpieczenie towarów w magazynie,
  • systematyczne kontrolowanie oraz analiza stanów magazynowych, wolnej powierzchni magazynowej oraz statusu uszkodzeń towarów w magazynie,
  • kontrola nad utrzymaniem w należytym stanie technicznym wózków widłowych : paletowych, ręcznych,
  • koordynacja wszelkich prac związanych z ruchem magazynowym oraz wykonywanie poleceń przełożonych w zakresie gospodarki magazynowej,
  • nadzór nad przeprowadzaniem inwentury kontrolnej, zdawczo – odbiorczej, przygotowanie i udział w inwenturach rocznych oraz sporządzanie umów dot. odpowiedzialności materialnej.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Kierownika Magazynu,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność jej planowania,
  • komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,
  • odpowiedzialność i rzetelność,
  • dyspozycyjność i elastyczność,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • narzędzia pracy: telefon,
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji tj. CV z listem motywacyjnym

Jeżeli, zamierzasz nam udostępnić Twoje dane osobowe, inne niż imię (imiona) i nazwisko; datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, czy e-mail, pod którym moglibyśmy się z Tobą skontaktować w sprawie Twojego udziału w procesie rekrutacji, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż określone w art. 221 § 1 kodeksu pracy zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko.”

Jeżeli, chciałbyś by Twoja kandydatura była przez nas rozpatrywana również w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.”

Administratorem Państwa danych osobowych będzie „ALCO TRADE” Sp. z o.o. z siedzibą w Kołaczkowie. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w dokumentach rekrutacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. Więcej informacji znajdziesz w dokumencie pod nazwą: www.alcotrade.com.pl zakładka „Informacje”

Ogłoszenie archiwalne