Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

PANBAKE sp. z o.o.

  • Kamienica Polska (pow. częstochowski)

    Kamienica Polska (pow. częstochowski), śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Do podstawowych  obowiązków wybranej osoby będzie należało:

Organizowanie pracy i działań podległego zespołu, poprzez planowanie pracy pracowników magazynowych, przygotowywanie grafików oraz kontrolę czasu pracy i realizacji zadań;

Optymalizacja kosztów w podległym obszarze;

Nadzór nad procesami magazynowymi (przyjęcie materiału, kompletacja, pakowanie i załadunek wyrobów gotowych);

Kontrola i optymalizacja stanów magazynowych, przygotowanie raportów;

Przeprowadzanie cyklicznej inwentaryzacji;

Nadzór nad technicznym utrzymaniem magazynu oraz monitorowanie stanu wyposażenia magazynu;

Nadzór nad obiegiem i poprawnością dokumentacji magazynowej

Przestrzeganie procedur i procesów obowiązujących w firmie;

Odpowiedzialność za bezpieczeństwo w obszarze magazynu;

Nasze wymagania

Wymagamy:

Wykształcenie min. średnie;

Min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz procesami i operacjami w obszarze magazynu lub produkcji;

Umiejętność organizowania pracy i skutecznego koordynowania działań podległego zespołu;

Umiejętność podejmowania decyzji oraz zdolność szybkiej adaptacji w nowym otoczeniu;

Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;

Dyspozycyjność, komunikatywność;

Znajomość obsługi komputera (Windows, pakiet MS Office);

Znajomość systemów ERP, systemów magazynowych;

Wiedza za zakresu BHP, PPOŻ;

Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

To oferujemy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

przyjazną atmosferę pracy,

możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

O nas

Firma produkcyjna w okolicach Częstochowy prowadzi rekrutację na stanowisko:

Kierownik magazynu