Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

kierownik magazynu

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kamieniec Wrocławski

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Kierownik / Koordynator

Poszukujesz pracy związanej z nadzorem nad prawidłowym procesem magazynowania wyrobów? Masz doświadczenie jako kierownik? Aktualnie dla naszego Klienta, dystrybutora chemikaliów, poszukujemy osoby na stanowisko kierownika magazynu

kierownik magazynuNumer ref.: /198/10/2020/KG/56973

zadania

  • nadzór nad prawidłowym procesem magazynowania wyrobów ( w tym materiały niebezpieczne)
  • planowanie i nadzorowanie praz związanych z funkcjonowaniem magazynu
  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym
  • prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów
  • koordynacja wysyłek/transportów zgodnie z zapotrzebowaniem
  • dbałość o efektywne funkcjonowanie firmy w obszarze transportu
  • prowadzenia i koordynowanie gospodarki opakowaniami
  • efektywne motywowanie zespołu pracowników magazynowych oraz kierowców
  • inicjowanie i udział w projektach wymagających usprawnień i optymalizacji

oczekujemy

  • doświadczenia w kierowaniu pracą na magazynie
  • umiejętności zarządzania zespołem, delegowania zadań oraz organizacji czasu pracy
  • znajomości zagadnień związanych z pracą na magazynie i logistyką (mile widziane w obszarze adr)
  • znajomości praktyk magazynowania oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem
  • samodzielności w działaniu i gotowości do realizacji wyznaczonych celów

oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz program bonusowy
  • dużą samodzielność możliwość rozwoju i szkoleń
  • udział w tworzeniu nowych standardów i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne