Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

GRUPA CE-MA SPÓŁKA Z O. O.O firmie

GRUPA CE-MA SPÓŁKA Z O. O.

aleja Roździeńskiego 95

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przepływem towaru na magazynie

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników (tworzenie grafików, podział obowiązków, zarządzanie urlopami, rozmowy oceniające)

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo zespołu, przestrzeganie instrukcji stanowiskowych, przepisów i procedur

  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej

  • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy oddziału

  • Realizacja zamówień dotyczących niezbędnego asortymentu (stretch, kartony, folie) oraz nadzór nad sprawnością techniczną urządzeń będących na wyposażeniu magazynu

  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach zewnętrznych z Kontrahentem

  • Wsparcie pracowników magazynu w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiesz pracować pod presją czasu, organizując pracę swoją i zespołu

  • Wykazujesz inicjatywę i skuteczność w rozwiązywaniu problemów oraz wdrażaniu zmian

  • Umiejętnie planujesz, rozliczasz i raportujesz wyniki pracy

  • Bardzo dobrze znasz program MS Office, w szczególności MS Excel

  • Wyrażasz gotowość do odbycia 3 miesięcznego szkolenia, organizowanego w Krakowie

  • Jesteś dyspozycyjny – praca w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy wysokiego składowania

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (współpraca B2B, wynagrodzenie miesięczne + pokrycie kosztów prowadzenia działalności: ZUS i podatek)

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach

  • Otwartą komunikację w firmie i wsparcie centrali

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Jesteśmy polską firmą, która od 14 lat wkłada całe serce w dostarczanie dedykowanych rozwiązań dla logistyki i posprzedażowej obsługi klienta. Współpracujemy z największymi koncernami meblowymi w Polsce dla których z dumą prowadzimy nasze usługi.

Naszym zadaniem jest dokończenie procesu sprzedaży elementów wyposażenia wnętrz – magazynowanie, dostawa, wniesienie, montaż i obsługa serwisowa.

Przewiń do profilu firmy