Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

MEXTRA GROUP Spółka Cywilna

6 0008 000 brutto / mies.
  • Szkolna 15, Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Szkolna 15

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie gospodarką magazynową

  • Koordynowanie pracy podległych pracowników

  • Zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek

  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej,

  • Współpraca m.in. z działem produkcji, importu, transportu,

  • Kontrola nad procesem przyjęcia dostaw wewnętrznych i zewnętrznych

  • Minimalizacja strat towarowych

  • Rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu

  • Przestrzeganie BHP w zakresie działania Magazynu

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo przechowywania towarów oraz okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Magazynu

  • Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu

  • Znajomości zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych

  • Wykształcenie min. średnie

  • znajomość programów Optima/Comarch XL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne i nowoczesne narzędzia do pracy

  • Wsparcie zespołu w tym wdrożenie na początkowym etapie pracy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji i dystrybucji mebli dla branży HoReCa.

Nasze produkty są znane w całej Polsce oraz większości krajów Europy. W relacjach z otoczeniem kładziemy duży nacisk na lojalność, rzetelność i partnerstwo.

Tak samo podchodzimy do relacji z naszymi pracownikami, którym zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia i stałą możliwość rozwoju zawodowego.

Naszym pracownikom oferujemy liczne szkolenia oraz wsparcie coachingowe. Jesteśmy zespołem utalentowanych entuzjastów, stale podnoszących swoje kwalifikacje. Poszukujemy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać się z nami tworząc markę, o której mówi się z dumą.

Jeśli szukasz stabilnej pracy w zgranym zespole,

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!