Oferta pracy

Kierownik Magazynu

WaldiO firmie

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Kierownik / Koordynator
PH WALDI Sp. z o.o. jest liderem dystrybucji chemii gospodarczej i kosmetyków w zachodniej Polsce.
Nasza Firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Delko S.A. notowanej na GPW.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem pracowników magazynowych i kierowców
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej
  • Rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałych podczas transportu
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji rocznej i cząstkowej
  • Ewidencja odpadów w systemie BDO
  • Zarządzanie wywozem towaru do klienta i na oddziały
  • Ewidencja i organizacja wszystkich spraw związanych z samochodami osobowymi i ciężarowymi
  • Zarządzanie kartami flotowymi
  • Przestrzeganie w pracy standardów bezpieczeństwa
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Znajomość procesów z zakresu gospodarki magazynowej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy