Logo Pracuj.pl

Kierownik magazynu

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)
    Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami magazynowymi w oparciu o przydzielone zasoby ludzkie i materialne,
  • Koordynowanie zasobami ludzkimi w zakresie nadzoru, zarządzania czasem pracy, motywowania, szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • Kontrolowanie i zarządzanie wydajnością pracowników - sporządzanie analiz i stosowanie działań korygujących, przestrzeganie realizacji budżetu (kontrola kosztów),
  • Proaktywna współpraca w zakresie re-alokacji zasobów w zależności od sytuacji operacyjnej,
  • Przedstawianie propozycji działań w zakresie poprawy profesjonalizmu i poziomu usług, zachowując spójność z wynikami i osiągniętymi celami (KAIZEN), wdrażanie narzędzi LEAN, standardów SCA, udział w nowych projektach,
  • Współpraca z zespołem pracowników w ciągłym doskonaleniu: KAIZEN, 5S,
  • Zapewnienie organizacji warunków pracy i przestrzegania przepisów Kodeksu Pracy oraz BHP, P.Poż. i Ochrony Środowiska,
  • Gwarantowanie aby oczekiwania klienta w zakresie poziomu usług były znane pracownikom i przez nich realizowane (KPI)

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu personelem,
  • Wiedza i umiejętności w zakresie wsparcia procesów magazynowych i logistycznych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Praktyczna znajomość systemu WMS,
  • Dobre zdolności organizacyjne,
  • Zorientowanie na wynik,
  • Umiejętność pracy pod presją,
  • Umiejętność zarządzania i motywowania innych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS - dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe.
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY.
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes, który tworzą ludzie, dlatego budujemy środowisko zaufania i współpracy zespołowej - zachęcamy do inicjatyw i umożliwiamy naszym talentom rozwój ich kariery. Dzięki naszym 78 000 pracowników, którzy zlokalizowani są w ponad 160 krajach, oferujemy naszym Klientom dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. Jako firma rozwijamy się w szybkim tempie - czy odważysz się rozwijać razem z nami?

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię[email protected]. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.

Kierownik magazynu, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)