Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Antal Engineering & Operations

  • Konstantynów Łódzki, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta, firmy z branży opakowaniowej, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem na stanowisku:

Kierownik MagazynuNumer ref.: /41/07/2020/AK

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy magazynu, m.in. odbiorów, transportu, przechowywania materiałów i produktów, sporządzanie zamówień,
  • Nadzór nad działalnością magazynu,
  • Organizowanie pracy personelu magazynu,
  • Planowanie, nadzór i koordynacja przepływu towarów,
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
  • Kontrola dokumentacji przepływu towarów,
  • Kontrola magazynu oraz jego wyposażenia (zlecanie napraw/wymiany sprzętu),
  • Odpowiadanie za reklamacje

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - kilkadziesiąt osób,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowana branża produkcyjna lub firmy logistyczne),
  • Znajomość praktyk związanych z magazynowaniem oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem,
  • Obsługa komputera (MS Excel, MS Word, system klasy ERP)

Klient oferuje:

  • Pracę w zakładzie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcyjne,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Dodatkowy pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne