Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu

FAINA LIFESTYLE Sp. z o.o.

  • Niesięcin 7
    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Niesięcin 7

Konstantynów Łódzki

Firma Faina Lifestyle Sp. z o.o należy do grupy Motion Fashion Network Europe GmbH. Naszą misją jest dostrarczanie markom z segmentu odzieżowego, skórzanego, kosmetycznego i akcesoryjnego innowacyjnych rozwiązań e-commers oraz logistycznych, które skutkują dynamicznym wzrostem sprzedaży i optymalizacją kosztów łąńcucha dostaw.

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za wszystkie etapy procesu logistycznego, począwszy od rozładunku, przechowywaniem dostaw, kompletowaniem zamówień, pakowaniem i wysyłką,
  • optymalizacja procesów magazynowych i współpracy międzydziałowej
  • odpowiadzialność za bezpieczeństwo swojego zespołu, promując standardy BHP, przestrzeganie Kodeksu Pracy, podnoszenie standardów pracy
  • czynny udział w procesie tworzenia weryfikacji i nadzorowania procedur dotyczących procesów magazynowych
  • organizowanie, planowanie i zarządzanie podległym personelem w sposób umożliwiający osiąganie założonych wydajnościowych i jakościowych celów
  • zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów ludzkich poprzez odpowiednią motywację oraz stałe utrzymywanie odpowiednich kompetencji pracowników
  • ciągłe dążenie do poprawy efektywności i jakości procesów;

NASZE OCZEKIWANIA:

  •  min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenia w zarządzaniu procesami magazynowymi oraz kilkudziesięcioosobowym zespołem;
  • umiejętności efektywnego motywowania pracowników;
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz skutecznego koordynowania działań podległego zespołu
  • innowacyjności i kreatywności w działaniu;
  • znajomość programu Excel
  • preferowane wyższe wyksztalcenie kierunki techniczne lub logistyczne;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • znajomości języka angielskiego albo język niemiecki na poziomie komunikatywnym;
  • gotowość do pracy dwuzmianowej

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Ciekawą i rozwijającą pracę w kreatywnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszym ekspertem w dziedzinie E Commers i dystrybucji. Zapraszamy dołącz do nas.

Ogłoszenie archiwalne