Kierownik magazynu

  • Kowale (powiat gdański), pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-02-06
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2018-03-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą produkcyjną, działającą na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym, elektronicznym i budowlanym. Jako grupa Stokvis jesteśmy częścią koncernu Illinois Tool Works. Naszym klientom z obszaru całej Europy dostarczamy szeroki zakres materiałów klejących, wytłumiających, uszczelniających i izolujących. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kowale (powiat gdański)
Miejsce pracy: Gdańsk Kowale

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie magazynami firmy i podległym zespołem magazynierów.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesami przebiegającymi w magazynie,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i towarów,
  • zarządzanie dziesięcioosobowym zespołem,
  • inicjowanie i wdrażanie działań usprawniających procesy magazynowe,
  • aktywne uczestnictwo w zaplanowanych inwentaryzacjach,
  • koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu przygotowania produkcji i logistyki,
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów,
  • zarządzanie i koordynacja procesów logistycznych i przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy w obszarze gospodarki magazynowej min. 5 lat, w tym na stanowisku kierowniczym min. 2 lata,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • znajomość procesów i dokumentacji magazynowej WMS i terminali kodów kreskowych,
  • znajomość programów magazynowych klasy ERP i MRPII,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office w szczególności Excel,
  • inicjatywa, kreatywność i samodzielność działania.

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym,
  • niezbędne szkolenia stanowiskowe, językowe, szkolenia managerskie, możliwość dofinansowania edukacji,
  • wsparcie doświadczonych współpracowników – ekspertów w swojej dziedzinie,
  • przyjemne warunki socjalne (opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej itd.).

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania

www.stokvistapes.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".