Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Klient Pracuj.pl

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pracą kilkuosobowego zespołu magazynierów;

  • zarządzanie oraz nadzór nad logistyką przepływu towarów magazynu;

  • nadzór nad terminami ważności i trwałości towarów;

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej;

  • udział w inwentaryzacjach;

  • odpowiedzialność za różnice w stanie ilościowym towarów.

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym lub pokrewnym;

  • znajomość procesów magazynowych;

  • znajomość zasad dystrybucji i logistyki;

  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu;

  • doświadczenie w obsłudze programów magazynowych;

  • samodzielność, kreatywność i gotowość do wdrażania zmian;

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych;

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy;

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

  • przyjazną atmosferę pracy