Logo Pracuj.pl

Kierownik Magazynu

Grafton RecruitmentO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z Naszych Klientów, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko: Kierownik Magazynu.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad bezpiecznym i optymalnym składowaniem towarów.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów magazynowych.
  • Dostarczanie niezbędnych danych oraz prowadzenie analizy i oceny działalności magazynu na poziomie wewnątrz firmowym.
  • Optymalizacja kosztów magazynowania.
  • Optymalizacja efektywności i jakości obsługi dystrybucji do Klientów i Filii.
  • Weryfikacja, ustalanie przyczyn, programy naprawcze w zakresie braków i pomyłek w dystrybucji do Klienta lub Filii.
  • Bieżące raportowanie potrzeb w zakresie narzędzi, transportu wewnątrz magazynowego.
  • Projektowanie, zgłaszanie potrzeb w zakresie zestawień, raportów wspomagających zarządzanie ludźmi i procesami.
  • Naliczanie i terminowe przekazywanie do akceptacji wniosków premiowych.
  • Opracowywanie planów inwentaryzacyjnych.
  • Odpowiedzialność za realizację wykonania budżetu.
  • Systematyczna współpraca w zakresie reklamacji do dostawców.
  • Opracowywanie planów zakupów inwestycyjnych i wydatków kosztowych oraz późniejsza kontrola ich realizacji.
  • Udział w audytach i przygotowaniu wymaganej dokumentacji.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynem.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym naciskiem na MS Excel.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.
  • Znajomość języka angielskiego min. B2.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i proaktywna osobowość.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w przenoszeniu magazynu.

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę na pełny etat od początku zatrudnienia.
  • Wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym.
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.
  • Bonusy i premie oraz inne świadczenia pozapłacowe (szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie i od NNW, Pracownicze Plany Kapitałowe).

Kierownik Magazynu, Kraków