Logo Pracuj.pl

Kierownik magazynu

SIMA Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów z branży FMCG w okolicach Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy magazynu
  • Kontrola prawidłowego przebiegu procesów magazynowych
  • Usprawnianie procesów w zakresie gospodarki magazynowej - system WMS
  • Nadzór przyjęć i wydań surowców do produkcji
  • Zapewnienie jakości i terminowości dostaw wyrobów gotowych

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania procesami logistycznymi
  • Doświadczenie w branży
  • Znajomość kluczowych narzędzi/systemów
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Mile widziane

  • Badania sanitarno - epidemiologiczne
  • Wykształcenie profilowe

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie UoP,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Grupowe ubezpieczenia na życie

SIMA Consulting Sp. z o.o.

SIMA Consulting to zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska niskiego, średniego oraz wyższego szczebla.

Kierownik magazynu, Kraków