Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

SP SD Management Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Dla naszego Partnera, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży oświetleniowej, poszukujemy Kierownika Magazynu wysokiego składowania, o powierzchni 2,5 tys. m2. Firma istnieje na rynku od wielu lat, tworząc własne kolekcje, aby sprostać trendom oraz wymaganiom jakościowym swoich Klientów.

Kluczowe zadania:

  • Nadzorowanie sprawnego działania magazynu: przyjmowanie zamówień ze wszystkich kanałów dystrybucji.
  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej: bieżąca kontrola zamówień i statusów ich realizacji.
  • Zarządzanie wysyłkami: współpraca z działem sprzedaży, specjalistą ds. reklamacji, firmami transportowymi w zakresie obsługi wychodzących paczek oraz palet, zarządzanie reklamacjami, zwrotami (wprowadzanie produktów do obrotu) ze szczególną dbałością o Q.
  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej oraz automatyzacji systemów zarządzania przepływem zamówień.
  • Organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego: zarządzanie zespołem magazynowym wysokiego składowania (5 osób), zapewnienie płynności pracy na magazynie, ustalanie nadgodzin, dbałość o zachowanie porządku, dbałość o zgodność stanów magazynowych.
  • Współpraca z działami współzależnymi: koordynacja działań z działem sprzedaży i zakupów.
  • Okresowe inwentaryzacje, wprowadzanie usprawnień w zakresie sprzętów i wyposażenia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania magazynem min. 3 lata,
  • doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem min. 4 pracowników w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność biegłej analizy wskaźników i parametrów magazynowych,
  • szeroka wiedza z zakresu procesów logistycznych,
  • dokładność oraz rzetelność,
  • samodzielność,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie, różnorodne zadania i wyzwania.
  • Świetną atmosferę współpracy.
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne