Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Magazynu

TALENTHOUSEO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zapraszamy do rozmów o szczegółach oferty pracy w firmie naszego Klienta, na stanowisku:

Cele i zadania:

  • Zarządzanie magazynem obsługującym procesy dostaw, magazynowania, pakowania, dostaw do sklepów stacjonarnych oraz wysyłki do klientów sklepu internetowego.
  • Rozwój zespołu liczącego obecnie ponad 20 osób, w tym 4 liderów.
  • Optymalizacja procesów i wdrażanie zmian w duchu Kaizen.
  • Nadzór nad efektywnością i jakością pracy magazynu.
  • Zarządzanie kosztami magazynu, optymalizacja kosztów.
  • Zarządzanie kontraktami i relacjami z dostawcami usług.
  • Wybór i wdrożenie systemu klasy WMS.
  • Monitorowanie światowych trendów i standardów w zakresie procesów magazynowania oraz obsługi logistycznej sklepów internetowych i wdrażanie dobrych praktyk.
  • Wspieranie rozwoju firmy – udział w projektach, dbanie o relacje i dobrą współpracę, szczególnie z Działem Zakupów, Sprzedaży i BOK.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w magazynie obsługującym m.in. proces sprzedaży dla klientów indywidualnych.
  • Umiejętność zarządzania magazynem - procesy, koszty, efektywność, organizacja pracy.
  • Wysoki poziom kompetencji kierowniczych i liderskich.
  • Praktyczna znajomość systemów klasy WMS.
  • Umiejętności analityczne.
  • Mile widziana znajomość i zainteresowanie światowymi trendami i standardami w zakresie procesów magazynowania oraz obsługi logistycznej sklepów internetowych.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Łatwość budowania relacji i współpracy z innymi.
  • Umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian.
  • Umiejętność zarządzania zmianą.
  • Mile widziana postawa bliska turkusowej organizacji, filozofii Kaizen oraz ekologii.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwy również kontrakt B2B) w firmie o profilu handlowym.
  • Pracę w zespole ukierunkowanym na współpracę i osiąganie ambitnych celów.
  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu oraz udziału w szkoleniach.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz rabat na zakupy w sklepie firmowym.
  • Miejsce parkingowe :)

Ogłoszenie archiwalne