Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Perfecta Sp. z o.o. Sp.k.

  • Wojnowska 8, Łany (pow. wrocławski)
    Łany (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wojnowska 8

Łany (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy magazynu,

  • zarządzanie powierzchnią i gospodarką magazynową,

  • organizacja procesu przyjęć i wydań materiału do i z magazynu oraz przepływu do działu produkcji,

  • kontrola stanów magazynowych materiałów oraz wyrobu gotowego,

  • dbałość o terminowość i jakość obsługiwanego procesu,

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem,

  • usprawnianie obowiązujących w magazynie standardów BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z logistyką)

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu magazynem w firmie produkcyjnej

  • bardzo dobra znajomość procesów logistyczno-magazynowych

  • umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań

  • nastawienie na działanie oraz realizację złożonych celów

  • dobra organizacja pracy, duża samodzielność w działaniu

  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowie o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

  • Ciekawą pracę w atrakcyjnej branży

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Opiekę medyczną

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

PERFECTA Sp. z o.o. Sp. k. www.perfecta.com.pl jest polskim przedsiębiorstwem działającym od 1994 roku. PERFECTA zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą tzw. POS’ów (czyli mebli i wyposażenia wnętrz sklepów) wspierających sprzedaż produktów oferowanych przez Klientów firmy.

Przewiń do profilu firmy