Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Compin Polska Sp. z o.o.O firmie

Compin Polska Sp. z o.o.

Jędrzejowska 79

Łódź

Grupa COMPIN została założona w 1902r. we Francji. Od początku swego istnienia główną gałęzią działalności była produkcja foteli dla przemysłu kolejowego. W latach ’50 firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję wyposażenia wnętrz pociągów. W chwili obecnej jesteśmy liderem na rynku zachodnioeuropejskim. Poza Europą współpracujemy z firmami w USA, Indiach, Chinach, Australii, Meksyku. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, użyteczność oraz idealne dopasowanie do potrzeb i wymagań klientów.

Grupa COMPIN posiada swoje filie we Francji, Hiszpanii i Polsce. Filia w Łodzi powstała 2007r. i od tego czasu prężnie się rozwija. Jesteśmy jedynym oddziałem grupy COMPIN, który produkuje fotele całościowo, od krojenia i szycia pokrowców, poprzez klejenie i tapicerowanie aż do finalnego montażu. W 2014r. uruchomiliśmy w naszej siedzibie również Dział Projektowy. Aktualnie firma zatrudnia około 200 pracowników - z tendencją wzrostową. W 2018 roku przenieśliśmy siedzibę do nowej lokalizacji na ul. Jędrzejowskiej 79. Poszukujemy osób z pozytywną energią, kreatywnych, komunikatywnych i pełnych chęci do pracy, które zasilą szeregi naszej firmy i przyczynią się do umocnienia pozycji grupy COMPIN na rynkach światowych.

Firma Compin Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania:

  • Zarządzanie i nadzorowanie przepływu materiałów w magazynie, planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu.
  • Uczestniczenie w pracach nad przewidywaniem, poszukiwaniem dróg postępu (personel, przepływ, realizacja projektów, etc.) oraz utrzymanie dynamiki postępu.
  • Rozwiązywanie problemów wspólnie z pozostałymi działami oraz angażowanie swoich członków zespołu w poszukiwanie rozwiązań.
  • Kreowanie i rozwijanie procedur i instrukcji własnego działu.
  • Wdrażanie w procesie magazynowania działań korygujących i zapobiegawczych do reklamacji oraz audytów.
  • Sprawowanie nadzoru nad bezpiecznym prowadzeniem pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i ppoż.
  • Rozwijanie kompetencji zespołu, ocenianie potrzeb szkoleniowych podległych pracowników, planowanie ich szkoleń.
  • Zapewnienie zgodności lokalizacji oraz ilości komponentów fizycznej w stosunku do systemu, zapewnienie zgodności realizacji pickingu.
  • Wdrażanie i stosowanie zasad: ISO9001, Lean Manufactoring oraz czystości i porządku.
  • Zarządzanie wskaźnikami dotyczącymi magazynowania.
  • Realizowanie projektów dotyczących postępu w obszarze przepływu komponentów i produktów w fabryce.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku.
  • Wykształcenie mile widziane związane z logistyką, łańcuchem dostaw.
  • Dobra, praktyczna znajomość procesów magazynowych.
  • Umiejętność realizacji założonych celów, osiągania założonych wskaźników.
  • Umiejętność delegowania zadań i ich rozliczania.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w innowacyjnej, rozwijającej się firmie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i projektów
  • Bardzo sprawny system podejmowania decyzji.
Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie CV za pomocą przycisku aplikowania:

Prosimy o dopisanie klauzuli do dokumentów aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Compin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 93-636 Łódź, u. Jędrzejowska 79, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych stanowiących dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO w celach związanych z procesem rekrutacyjnym.”

Informujemy że, dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Jeśli zgadzasz się na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Compin Polska Sp. z o.o z siedzibą w 93-636 Łódź, u. Jędrzejowska 79,  moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji przez okres 24 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.”

Informujemy, że masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych jest dobrowolne. Niepodanie danych osobowych uniemożliwi udział w procesie rekrutacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy