Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

MDH Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
MDH Sp. z o.o. producent i dystrybutor wyrobów medycznych, wchodzący w skład grupy kapitałowej o międzynarodowym zasięgu, poszukuje osoby na stanowisko:

Jakie będą Twoje zadania:

  • Przeniesienie i konsolidacja trzech magazynów do jednego centrum dystrybucyjnego
  • Przeprojektowanie, konsolidacja i wdrożenie procesów magazynowych
  • Udział we wdrożeniu WMS-a oraz ścisła współpraca z firmą wdrożeniową
  • Efektywne zarządzanie i nadzór nad pracą podległego zespołu oraz infrastrukturą w oparciu o zaplanowany budżet i wskaźniki efektywności (KPI), w tym nadzór nad kosztami oraz ich optymalizacja
  • Dbanie o zaangażowanie pracowników poprzez ich motywowanie, ocenę oraz szkolenia
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji i ścisłej współpracy z pozostałymi działami organizacji w oparciu o ustalone zasady
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań w centrum dystrybucyjnym
  • Aktywne poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz dalszych usprawnień w procesach magazynowych
  • Sporządzanie raportów i analiz związanych z realizacją usług magazynowych
  • Nadzór nad wzorcowymi relacjami z firmą kurierską oraz z dostawcą wyposażenia magazynu wysokiego składu oraz transportu wewnątrz magazynowego
  • Nadzorowanie i kontrola nad dokumentacją magazynową
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów prawa pracy, jakości, zasad BHP i ppoż. oraz stosowania się do procedur, instrukcji i pozostałych zasad obowiązujących w firmie

Nasze oczekiwania:

  • Posiadanie predyspozycji i kompetencji do budowania zespołu i zarządzania ludźmi
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu dużym magazynem (mile widziany wysoki skład) oraz zarządzaniu zespołem składającym się co najmniej z 20 osób
  • Bardzo dobra znajomość procesów magazynowych, zagadnień związanych z gospodarką magazynową, przepisami prawa pracy, BHP oraz ppoż.
  • Umiejętność pracy i podejmowania trafnych decyzji w sytuacjach stresowych i pod presją czasu, planowanie i dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Proaktywne rozwiązywanie problemów operacyjnych z wykorzystaniem umiejętności analizy i właściwej oceny sytuacji
  • Zdolności analityczne i doświadczenie w zarządzaniu budżetem oraz w pracy ze wskaźnikami jakościowymi i ilościowymi
  • Umiejętność zespołowego działania, ustalania zasad współpracy i budowania przejrzystej komunikacji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami Impuls BPSC, ibcs Tiger

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie na życie, Prywatna opieka medyczna
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przyjazna atmosfera pracy w dynamicznym zespole
  • Unikalna okazja budowania nowego centrum dystrybucyjnego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne