Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

HumanRO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem gospodarki magazynowej i zapewnienie prawidłowej organizacji pracy

  • Nadzór nad efektywną i terminową realizacją zleceń przy zachowaniu wymogów jakościowych

  • Raportowanie wyników

  • Opracowywanie i aktualizacja procedur i instrukcji dotyczących pracy poszczególnych komórek organizacyjnych

  • Motywowanie, ocena i rozwój podległego zespołu

  • Udział w licznych przekrojowych projektach optymalizacyjnych

  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań zmierzających do optymalizacji procesów magazynowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynem

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, przywództwa, motywacji i umiejętność planowania

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność analizy sytuacji i rozwiązywania problemów w podległych obszarach

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • rozwój kariery zawodowej oraz szansa na awans w firmie działającej na rynku ponad 20 lat,

  • przejrzyste zasady wynagrodzenia i premii,

  • dostępność pakietu medycznego,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • dofinansowanie do pakietu sportowego.

HumanR

W związku z dynamicznym rozwojem, dla naszego klienta, firmy o profilu handlowym poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.