Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu

BluePOS Sp. z o.o.O firmie

BluePOS Sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 141

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy i działań podległego zespołu, poprzez planowanie pracy pracowników magazynowych,

  • przygotowywanie grafików oraz kontrolę czasu pracy i realizacji zadań,

  • optymalizacja kosztów w podległym obszarze,

  • nadzór nad procesami magazynowymi (przyjęcie materiału, kompletacja, pakowanie i załadunek wyrobów gotowych),

  • kontrola i optymalizacja stanów magazynowych, przygotowywanie raportów,

  • nadzór nad technicznym utrzymaniem magazynu oraz monitorowanie stanu wyposażenia magazynu,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem i poprawnością dokumentacji magazynowej, eliminacja błędów transakcyjnych,

  • przeprowadzanie cyklicznej inwentaryzacji,

  • przestrzeganie procedur i procesów obowiązujących w firmie,

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo w obszarze magazynu BHP i PPOŻ,

  • monitorowanie realizacji projektów i procesów logistycznych pod kątem efektywności i jakości ich wykonania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz procesami i operacjami w obszarze magazynu lub produkcji,

  • sumienność i dokładność,

  • dobra organizacja pracy swojej i podległej załogi,

  • nastawienie na realizację założonych celów,

  • umiejętność podejmowania decyzji,

  • dyspozycyjność oraz komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych – mile widziane.

To oferujemy

  • odpowiedzialną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,

  • pracę jednozmianową,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • system premiowy,

  • kartę Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe.

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma poligraficzna - producent opakowań oraz materiałów reklamowych typu display POS z kartonu i tektury kaszerowanej - w związku z rozpoczęciem swojej działalności w nowej lokalizacji w Łodzi, poszukuje kandydatów na stanowisko: "Kierownik magazynu"