Oferta pracy

Kierownik Magazynu

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

  • Ustronna 41, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Ustronna 41

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie, kierowanie i kontrolowanie pracy w dwóch Centrach Logistycznych na terenie województwa Łódzkiego;

  • zarządzanie pracą działu w sposób umożliwiający osiąganie założonych celów wydajnościowych i jakościowych;

  • koordynacja czasu pracy pracowników podległego >50 osób (ustalanie pracy zmianowej, terminów urlopów);

  • zarządzanie wysokimi pikami sprzedażowymi;

  • nadzorowanie pracy pracowników podległego działu;

  • czynny udział w procesie tworzenia, weryfikacji i nadzorowania procedur dotyczących procesów magazynowych;

  • nadzór nad kontrolą procesów logistycznych, doskonalenie i podnoszenie standardów pracy;

  • przestrzeganie Kodeksu pracy, przepisów pracy oraz zasad ujętych w procedurach, instrukcjach i regulaminach wewnętrznych firmy.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • doświadczenia w zarządzaniu procesami magazynowymi oraz kilkudziesięcioosobowym zespołem;

  • doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi;

  • umiejętności efektywnego motywowania pracowników;

  • dobrej organizacji pracy własnej oraz skutecznego koordynowania działań podległego zespołu;

  • proaktywności, innowacyjności i kreatywności w działaniu;

  • umiejętności pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu;

  • umiejętności pracy pod presją czasu;

  • znajomość podstawowych zasad eksportu towaru;

  • preferowane wyższe wyksztalcenie kierunki techniczne lub logistyczne;

  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • znajomość SAP/ERP lub innych systemów magazynowych;

  • zainteresowanie nowoczesnymi trendami magazynowymi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • wypożyczalnia rowerów