Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Magazynu

HR WISE sp. z o. o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy działu (kilkadziesiąt pracowników)

  • odpowiedzialność za sprawny proces logistyczny

  • prowadzenie raportów wydajności

  • raportowanie efektów pracy

Wymagania pracodawcy

  • 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku dla firmy branży produkcja lub logistyka

  • wyższe wykształcenie

  • dobra znajomości pakietu MS Office

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ok. 50 osobowym

Pracodawca oferuje

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • świadczenia socjalne

  • nagrody za staż pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma HR Wise Sp. z o.o. – firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Przewiń do profilu firmy