Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu

ARIADNA S.A. FABRYKA NICI

Niciarniana 2/6

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą podległych pracowników (ok 10 osób). Określanie priorytetów działań.

  • Organizowanie, koordynowanie i nadzór nad procesami przyjmowania, przechowywania, zabezpieczenia i wydawania wyrobów gotowych.

  • Zapewnianie terminowości i jakości realizowanych procesów.

  • Prowadzenie prawidłowej i terminowej dokumentacji związanej z gospodarką magazynową.

  • Sporządzanie sprawozdawczości (zestawień) związanych z gospodarką magazynową.

  • Współpraca z przewoźnikami w zakresie prawidłowej realizacji zasad umowy o współpracy.

  • Ciągła optymalizacja procesów związanych z gospodarką magazynową,

  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej.

  • Nadzór nad sprawnością urządzeń technicznych magazynu.

  • Kontrola i optymalizacja kosztów funkcjonowania magazynu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie obsługi magazynu

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • Znajomość procesów magazynowych i przepływu towarów w magazynie

  • Dobra znajomość obsługi systemów informatycznych w tym MS excel

To oferujemy

  • interesującą pracę w firmie stale się rozwijającej i spokojnie patrzącej w przyszłość;

  • pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym (zmiana dzienna) w Łodzi w świetnej lokalizacji: Niciarniana 2/6 (Widzew/Śródmieście);

  • rozwój zawodowy i udział w ciekawych projektach;

  • świadczenia z Funduszu Socjalnego (gotówka: na wakacje, na Święta);

  • preferencyjną stawkę grupowego ubezpieczenie na życie (przystąpienie dobrowolne);

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa dla chętnych.

  • Benefity

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

Obecnie ARIADNA S.A. Fabryka Nici jest jednym z największych producentów i eksporterów nici.

Ponad 120 lat tradycji, mocna pozycja na współczesnym rynku, lider w swojej branży, TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi – to zobowiązuje.

Jeśli chcesz pracować z nami, to daj nam szansę porozmawiać z Tobą.

Przewiń do profilu firmy