Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik magazynu

Deles Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Dostawcza 10

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego wraz z liderami obszarów;

  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej;

  • Odpowiada za plan dystrybucji materiałów wewnętrznych poprzez system WMS lub inny system magazynowy

  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;

  • Koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów, logistyki i dystrybucji;

  • Odpowiada za kontakt i sprawny przepływ produktów między magazynami zewnętrznymi i magazynem wewnątrzzakładowym poprzez planowanie i zamawianie dostaw i wysyłek

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oraz wymianę sprzętu i wyposażenia magazynu

  • Odpowiada za zapewnienie bezpiecznych warunków pracy

  • Budowanie kultury pracy wysokich standardów

  • Raportowanie wskaźników magazynowych do przełożonego

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem w firmie produkcyjnej w zespole magazynowym z branży produktów szybkozbywalnych

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane techniczne)

  • Umiejętność obsługi programów magazynowych WMS i programu MS Excel

  • Znajomość technik zarządzania i planowania obszaru magazynowego

  • Nastawienie na cel i wyniki

  • Konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń w środowisku międzynarodowym

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat, wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie NNW, Medicoversport, świadczenia świąteczne)

  • Niezbędne narządzia do pracy na tym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji wraz z numerem referencyjnym za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres: Deles Polska Sp. z o.o. 93-231 Łódź, ul. Dostawcza 10.